Kombajn zbożowy VECTOR 420

0
370 000,00 zł

Opis produktu:

Jednym z głównych atutów Vectora 420 jest jego cena, która w porównaniu z innymi markami gwarantującymi porównywalne parametry jest nawet o 20% niższa.

Co więcej, wysoka wydajność kombajnu, prostota jego wykonania, główne podzespoły zachodnich marek (ZF/CUMMINS/BONDIOLI/SAUER DUNFOSS/OPTIBELT) i tanie części eksploatacyjne sprawiają, że coraz więcej rolników decyduje się na zakup rosyjskiej maszyny.

Rosyjski Kombajn Vector 420 oferowany jest w hederem o szerokości od 5 do 9 metrów. Najnowsza wersja ma pod maską sześciocylindrowy amerykański silnik Cummins o pojemności skokowej 6,7litra i mocy 220KM.

Kategoria: Kombajny - Tagi: Kombajny Rostselmash

Kombajn posiada tradycyjny system omłotu i separacji ziarna, wyróżnia go SUPER-BĘBEN o szerokości 1184mm oraz największej średnicy na rynku 800mm, który dzięki dużej bezwładności łatwo daję sobie radę z wilgotnym i zanieczyszczonym zbożem.

Ogromna średnica bębna wpływa na płynny przebieg omłotu, a duży kąt (130° ) opasania klepiska - pokaźną powierzchnię separacji (1,1m²). W wyniku czego uzyskuję się wysoką wymłacalność 95% przy niskich stratach ziarna.

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest elektryczna regulacja szczeliny omłotowej ustawianej z kabiny. Gdy zachodzi konieczność omłotu delikatniejszych roślin, obroty bębna można zredukować do zakresu 200-350 obr/min.

Za oddzielenie ziaren ze słomy opuszczającej młocarnie odpowiadają wytrząsacze czteroklawiszowe. Długość 4 klawiszy przekracza 4m, zaś ich powierzchnia to 5m².

Bogate wyposażenie kabiny obejmuję klimatyzację, lodówkę, system informacyjny Adviser – zwiększający efektywność zbioru, z ekranem LCD, który podpowiada optymalne ustawienia, pokazuję błędy w pracy oraz pomaga je szybko eliminować.

Zbiornik Vectora opróżniany jest z prędkością 42l/s, a jego wielkość to 6000l.