Kombajn zbożowy ACROS 580

0
480 000,00 zł

Opis produktu:

Jednym z głównych atutów ACROSA 580 jest jego cena, która w porównaniu z innymi markami gwarantującymi porównywalne parametry jest nawet o 20% niższa.

Co więcej, wysoka wydajność kombajnu, prostota jego wykonania, główne podzespoły zachodnich marek (ZF/CUMMINS/BONDIOLI/SAUER DUNFOSS/OPTIBELT) i tanie części eksploatacyjne sprawiają, że coraz więcej rolników decyduje się na zakup rosyjskiej maszyny..

Rosyjski Kombajn ACROS 580 oferowany jest w hederem o szerokości od 5 do 9 metrów. Najnowsza wersja ma pod maską sześciocylindrowy silnik Cummins o pojemności skokowej 8,3 litra i mocy 300KM.

Kategoria: Kombajny - Tagi: Kombajny Rostselmash

Kombajn posiada tradycyjny system omłotu i separacji ziarna, wyróżnia go SUPER-BĘBEN o szerokości 1500mm oraz największej średnicy na rynku 800mm, który dzięki dużej bezwładności łatwo daję sobie radę z wilgotnym i zanieczyszczonym zbożem.

Duża średnica bębna wpływa na płynny przebieg omłotu, a duży kąt (130° ) opasania klepiska - znacząco powierzchnię separacji (1,38m²). W wyniku czego uzyskuję się wysoką wymłacalność 95% przy niskich stratach ziarna.

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest elektryczna regulacja szczeliny omłotowej ustawianej z kabiny. Gdy zachodzi konieczność omłotu delikatniejszych roślin, obroty bębna można zredukować do zakresu 180-450 obr/min.

Za oddzielenie ziaren ze słomy opuszczającej młocarnie odpowiadają wytrząsacze czteroklawiszowe. Długość 5 klawiszy przekracza 4m, zaś ich powierzchnia to 6,15m².

Bogate wyposażenie kabiny obejmuję klimatyzację, lodówkę, system informacyjny Adviser – zwiększający efektywność zbioru, z ekranem LCD, który podpowiada optymalne ustawienia, pokazuję błędy w pracy oraz pomaga je szybko eliminować.

Zbiornik ACROSA opróżniany jest z prędkością 90l/s, a jego wielkość to 9000l.